مزایده خودرو

مزایده خودرو رنو تيپ پارس تندر مدل 94 رنگ سفید

کد مزایده : 94886
متن مزایده

شش‌دانگ خودروي سواري رنو تيپ پارس تندر به رنگ سفيد مدل 1394 به شماره پلاک انتظامي 242 م 95 ايران 33 تک گانه بنزینی ظرفیت 5 نفر تعداد محور 2 سازنده خودرو ایران خودرو به شماره موتور K4MA690-RIO5954 به شماره مورد مزایده عبارت است از:

شش‌دانگ خودروي سواري رنو تيپ پارس تندر به رنگ سفيد مدل 1394 به شماره پلاک انتظامي 242 م 95 ايران 33 تک گانه بنزینی ظرفیت 5 نفر تعداد محور 2 سازنده خودرو ایران خودرو به شماره موتور K4MA690-RIO5954 به شماره شاسی NAPLCARLDF1240591 که برابر نظریه‌ مورخ 1402/07/18 کارشناس رسمی دادگستری و صورت‌ مجلس‌ بازداشت اموال منقول مورخ 1402/07/13 به مبلغ سه میلیارد و هشتصد میلیون ریال ارزیابی و قیمت‌گذاری گردیده است.

مزایده مال منقول موصوف (خودروی فوق) از مبلغ پایه کارشناسی سه میلیارد و هشتصد میلیون ریال شروع و به بالاترین قیمت پیشنهاد شده از طرف خریداران فروخته خواهد شد. مزایده به صورت حضوری و فروش نیز کلاً به صورت نقدی می‌باشد. حق الاجرا و حق مزایده نقداً وصول خواهد شد. شرکت در مزایده منوط به پرداخت ده درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت و حضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است. برنده مزایده مکلف است مابه‌التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر، مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند، مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد.

در این صورت، عملیات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید می‌گردد. ضمناً بدهی‌های مالیاتی و عوارض شهرداری تا تاریخ مزایده اعم از اینکه رقم قطعی آن‌ها معلوم شده یا نشده باشد و همچنین حق مزایده زاید بر مبلغ مزایده به عهده خریدار می‌باشد. ضمناً خریداران می‌توانند با هماهنگی لازم قبل از مزايده از وضعيت خودروي موصوف واقع در آدرس: میانه-جاده ترانزیت میانه تبریز-نرسیده به پل قوری چای-پارکینگ امین بازدید نمایند. لازم به ذکر است در صورت وجود وجه مازاد حاصل از فروش وجوه پرداختی موضوع فراز 6 بند الف ماده 121 آیین نامه اجرا از محل مازاد قابل پرداخت می‎باشد و چنانچه به مال مورد مزایده در جلسه خریدار پیدا نشود مال مورد مزایده با دریافت حق الاجرا و حق مزایده به قیمتی که مزایده از آن شروع می‌شود به بستانکار واگذار خواهد شد و مزایده تجدید نخواهد گردید.

برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/08/27
قیمت: 380/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/09/12
تاریخ پایان مزایده: 1402/08/27
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.