مزایده خودرو

مزایده خودرو سمند در رنگ سفید مدل 1392

کد مزایده : 96499
متن مزایده

به موجب پرونده اجرائي كلاسه فوق تعداد يك دستگاه اتومبيل سمند تیپ lxxu7 مورد بازداشتی به شماره انتظامي (ایرا38-831ط62) کاربري سواری مدل 1392شمسی به رنگ سفید روغنی بشماره موتور 124k0305596و شماره شاسي naac91cc2df935372نوع سوخت بنزین و دو محور و تعداد چهار چرخ ،چهار سیلندر معافي بدهکار پرونده اجرائی کلاسه فوق كه برابر نامه شماره 140200545مورخ 1402/08/03 توقيف گردیده است .

طبق نظر كارشناس رسمي مورخ 1402/08/20خودرو مزبور که توقف دارد از نظر توصیف اجمالی خودرو دارای زدگی و خط و خش جزیی لاستیک های عقب 60 درصد کارایی داشته است لاستیک های جلو 40 در صد کارایی داشته است تودوزی صندلی ها در حد مدل شیشه جلو شکسته سپر عقب دارای خط و خش گلگیر عقب سمت راست تصادفی میباشد که با در نظر گرفتن مدل و استهلاک به مبلغ 2.200.000.000ريال دویست و بیست میلیون تومان ارزيابي شده،

از ساعت 9 الي 12 در روز چهارشنبه مورخ 1402/12/02 از طريق مزايده به فروش مي رسد. مزایده از مبلغ فوق شروع و به بالاترین قیمت که خریدار داشته باشد فروخته خواهد شد. باستناد ماده 136 اصلاحی آئین نامه اجرای اسناد رسمی شرکت درجلسه مزایده منوط به پرداخت 10 درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت – و حضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است. لذا خریدار و یا خریداران می بایست تا قبل از شروع وقت مزایده اصل فیش واریزی مبلغ ودیعه ده درصد بنام خود تحت شناسه اعلامی را به همراه کپی کارت ملی و درخواست کتبی خود به واحد اجرا تسلیم وثبت نمایند.

برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد دراین صورت عملیات فروش ازدرجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید می گردد. ضمنا بدهی های مربوطه بعهده برنده مزایده است . این آگهی پس از تایید نهائی فرایند مزایده و ارسال اگهی درسایت اگهی های سازمان ثبت قرارخواهد گرفت و به منزله انتشار آگهی درروزنامه کثیرالانتشار محلی است.


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/15
قیمت: 220/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/15
تاریخ پایان مزایده: 1402/12/2
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.