مزایده خودرو

مزایده خودرو: پراید مدل: 89 رنگ: نقره ای

کد مزایده : 94899
متن مزایده

یک دستگاه خودرو سواری پراید پلاک 68ایران364ن43 مدل1389 رنگ نقره ای متالیک شماره موتور M13-3382971 شماره شاسیS1412289156737 خودرو از نظر کیفیت : بدنه چپ خط و خش های طولانی و رنگ پریدگی دارد لاستیکها فرسوده است آثار فرسودگی و استهلاک طبیعی در تمامی بدنه اتاق با افتادگی ناشی از کارکرد قابل رویت است سوئیچ در اختیار نبود که موتور روشن شود ولی متصدی پارکینگ می گوید که خودرو با موتور روشن به پارکینگ آورده شده.

مزايده از مبلغ1/200/000/000ريال شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي نقداً فروخته مي شد و كليه هزينه هاي قانوني به عهده برنده مزايده است و نيم عشر و حق مزايده نقداً وصول خواهد شد ضمناً چنانچه روز مزايده تعطيل رسمي اعلام گردد، و تا مزايده روز اداري بعد از تعطيلي در همان ساعت و مكان مقرر برگزار خواهد شد. .شايان ذکر است که شرکت در مزایده منوط به به پرداخت ده درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت وحضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است.

برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد در این صورت عملیات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید می گردد.مزايده روز اداري بعد از تعطيلي در همان ساعت و مكان مقرر برگزار خواهد شد.

برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/09/23
قیمت: 120/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/09/13
تاریخ پایان مزایده: 1402/09/23
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.