مزایده خودرو

مزایده خودرو پژو پارس XUV رنگ سفید

کد مزایده : 94878
متن مزایده

يك دستگاه سواری پژو پارس XUV مدل 1398 به رنگ سفید به شماره پلاک انتظامی ایران 87- 734 ص 83 به شماره موتور 124K1416138 شماره شاسی NAAN01CE8KH225508 برابر گزارش کارشناس رسمی دادگستری به مبلغ 3/570/000/000 ریال ارزیابی شده است .

شرح کارشناسي: نظر به وضعیت موجود وسیله موصوفه و به استناد همه بررسی های لازم در هر زمینه و با رعایت کلیه موارد کارشناسی و موثر در تعیین ارشها شامل : نوع – مدل – نوع سوخت – کاربری – نحوه نگهداری – وضعیت فنی و شرایط عمومی و ظاهر ارکان اصلی و فرعی – کسر استهلاک – تجهیزات – میزان فرسایش لاستیکها و اخذ استعلام لازم و با لحاظ وضعیت آن به شرط اخذ معاینات فنی و اصالت و نداشتن موانع قانونی از ساعت 9 الي 12 روز سه شنبه مورخ 1402/09/28 در اداره اجرای اسناد رسمی زنجان واقع در زنجان خیابان کارگران (صفا) کوچه شهید گنج خانلو از طريق مزايده به فروش مي رسد .

مزايده از مبلغ 3/570/000/000 ریال شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي نقداً فروخته و كليه هزينه هاي قانوني به عهده برنده مزايده است و نيم عشر و حق مزايده نقداً وصول خواهد شد حقوق دولتی مازاد بر مبلغ مزایده ، به عهده برنده مزایده می باشد . برنده مزايده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاريخ مزايده به حساب ثبت توديع نمايد و در صورتي که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واريز نکند مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واريز خواهد شد و در اين صورت عمليات فروش از درجه اعتبار ساقط ومزايده تجديد ميگردد.

برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/09/28
قیمت: 357/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/09/12
تاریخ پایان مزایده: 1402/09/28
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.