مزایده خودرو

مزایده خودرو پژو parstus در استان تهران سال 93

کد مزایده : 94889
متن مزایده

فوق ششدانگ یکدستگاه خودرو سيستم: سواری پژو parstus مدل 1393 و رنگ سفید روغنی محور: 2 چرخ:4ظرفیت :5نفر سیلندر :4 سوخت : بنزین شماره موتور 39b0074112 شماره شاسی :iifc5ek690510شماره انتظامی :92ص994 ایران 20 خودرو داراي بيمه نامه شخص ثالث مي باشد و طبق نظر مورخ 1402/06/12کارشناس رسمی دادگستری، خودروی فوق قابلیت شماره گذاری و اصالت دارد و نقض ماده 30 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ندارد-بيمه بدنه ندارد.

درصد لاستيک:60 درصد تودوزی گلگیر عقب رنگ شده گلگیر جلو خسارت جزئی دارد سپر جلو و عقب دارای خط و خش جزیی درب عقب آثار خسارت دارد و پتانسیل 180000 کیلومتر و خودروي مذکور به مبلغ 2/800/000/000ريال ارزیابی شده مزایده از 2/800/000/000 شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي فروخته خواهد شد. مزایده حضوری است و شرکت در جلسه مزایده برای عموم آزاد و منوط به پرداخت 10 درصد (ده درصد) از مبلغ پايه کارشناسي به حساب سپرده ثبت و تحت شناسه واريز اعلامي و حضور خريدار يا نماينده قانوني او در جلسه مزايده است.

لذا بستانکار و خريدار يا خريداران در صورت تمایل به شرکت در جلسه مزایده، مي بايست ظرف 48ساعت قبل از شروع وقت مزايده اصل فيش واريزي مبلغ وديعه ده درصد به نام خود را به همراه درخواست کتبي به واحد اجرا تسليم و ثبت نمايند. ضمناً برنده مزايده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاريخ مزايده به حساب صندوق ثبت توديع نمايد و در صورتي که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واريز نکند، مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واريز خواهد شد. در اين صورت عمليات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزايده تجديد مي گردد.

برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/09/27
قیمت: 280/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/09/12
تاریخ پایان مزایده: 1402/09/27
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.