مزایده خودرو

مزایده دستگاه خودرو پژو 405GLX-XU7 به رنگ خودرو خاکستری مدل 96

کد مزایده : 94898
متن مزایده

ششدانگ يك دستگاه خودرو ، سیستم : پژو ، تیپ : 405GLX-XU7 ، کاربری : سواری ، مدل : 1396 ، رنگ : خاکستری – خاکستری – متالیک ، شماره شاسی : NAAM01CE3HK132239 ، شماره موتور : 124K1152042 ، نوع سوخت : بنزین ، تعداد محور : 2 ، ظرفیت : جمعاً 5 نفر ، تعداد چرخ : 4 ، تعداد سیلندر : 4 به شماره انتظامی ایران 20 -264 م 68 طبق نظریه هیات سه نفره کارشناسان رسمی دادگستری وارده به شماره 5995 مورخ 1402/04/26 توصیف خودرو عبارت است از اینکه : نمایشگر پیمایش رویت نشد ، بدنه خط و خش جزئی دارد ، گلگیرعقب سمت چپ فرورفتگی ، خسارت و در ناحیه لبه چراغ ، آثار سرقلم گیری رنگ دارد ، زه درب جلو سمت چپ را ندارد ، کلیه لاستیک ها حدود 70% آج دارند.

داشبرد تودوزی و صندلی ها در حد استهلاک مدل است ، باطری دارد ، لاستیک زاپاس به علت عدم دسترسی به کلید رویت نشد ، کلیه شیشه ها و چراغ ها از نظر ظاهری سالم هستند به جز شیشه جلو که در 2 نقطه سنگ ریزه خوردگی و ترک دارد ، ضبط و پنل پخش دارد ، به علت عدم دسترسی به کلید شرایط تست فنی مهیا نگردید ، وضعیت موتور و وضعیت سیستم انتقال نیرو خاموش بازدید شد و ارزش خودروی مورد نظر با توجه به وضعیت ظاهری و کیفیت فنی و سایر مشخصات و قیمت روز در بازار طبق نظریه هیات سه نفره کارشناسان رسمی دادگستری به مبلغ 2/600/000/000 ریال (دو میلیارد و ششصد میلیون ریال) ارزیابی شده که برابر درخواست وکیل بستانکار وارده به شماره 13665 مورخ 1402/09/12 خودروی مذکورفاقد بیمه نامه می باشد.

مزایده از مبلغ 2/600/000/000 ریال (دو میلیارد و ششصد میلیون ریال) شروع و به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته خواهد شد و مزایده حضوری است و شرکت در جلسه مزایده برای عموم آزاد است و منوط به پرداخت 10 (ده) درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت و تحت شناسه واریز اعلامی و حضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است . لذا خریدار و یا خریداران می بایست تا قبل از شروع وقت مزایده اصل فیش واریزی مبلغ ودیعه ده درصد به نام خود را به همراه درخواست کتبی به واحد اجرا تسلیم و ثبت نمایند .

ضمناً برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند ، مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد. در این صورت عملیات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید میگردد و هزینه های قانونی برابر مقررات وصول خواهد شد . ضمناً خریداران می بایست 48 ساعت اداری قبل از شروع مزایده نسبت به پرداخت 10 (ده) درصد از مبلغ پایه کارشناسی از طریق pcpos و 72 ساعت اداری قبل از شروع مزایده نسبت به پرداخت 10 (ده) درصد از مبلغ پایه کارشناسی از طریق سیستم بانکی به حساب سپرده ثبت اقدام نمایند

برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/09/28
قیمت: 260/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/09/13
تاریخ پایان مزایده: 1402/09/28
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.