مزایده خودرو

مزایده پژو 206 سفید – مدل 88

کد مزایده : 94879
متن مزایده

ششدانگ يك دستگاه خودرو پژو 206مدل 1388تیپ جی تی ایکس به شماره انتظامی 694ط31/ایران11 طبق نظر کارشناس رسمی به مبلغ 2/100/000/000ریال حروف دو میلیارد و یکصد میلیون ریال ارزیابی شده و پس از بازدید از خودرو شماره فوق الذکر : ضمنا اعلام می گردد که خودرو دارای ضربه در بدنه و صافکاری در بعضی از نقاط آن است و قابلیت شماره گذاری رادارد.

خودرو سواری پژو206رنگ سفید روغنی 4 سیلندر بنزینی به شماره انتظامی ایران 19 – 694ط31، سوخت بنزین شماره موتور 14188004178 شماره شاسی 044310وضعیت موتور و گیربکس خودرو سالم است ولی احتیاج به سرویس دارد وضعیت لاستیکها مناسب در حدود 50درصد آج دارد وضعیت بدنه و اطاق سالم ولی در بعضی قسمتها ی آن دارای خط و خش است و صافکاری شده است وضعیت تودوزی مناسب و احتیاج به ترمیم ندارد وضعیت سوخت رسانی بنزینی و سالم است

مزایده از مبلغ ارزیابی 2/100،000،000ریال شروع و به بالاترین قیمت پیشنهادی نقدا فروخته می شود.لازم به ذکر است پرداخت بدهی ها در صورتی که مورد مزایده دارای آنها باشد و نیز بدهی های مالیاتی و عوارض شهرداری وغیره تا تاریخ مزایده اعم از اینکه رقم قطعی آن معلوم شده یا نشده باشد به عهده برنده مزایده است و نیز در صورت وجود مازاد وجوه پرداختی بابت هزینه های فوق از محل مازاد به برنده مزایده مسترد خواهد شد و نیم عشر و حق مزایده نقدا وصول می گردد.

شرکت در مزایده منوط به پرداخت ده درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت و حضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است.برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر،مانده فروش را به حساب سپرده واریز نکند،مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد در این صورت عملیات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید می گردد.

برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/09/27
قیمت: 210/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/09/12
تاریخ پایان مزایده: 1402/09/27
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.