مزایده خودرو

مزایده خودرو پژو 206 در تهران به رنگ سفید مدل 1389

کد مزایده : 96585
متن مزایده

آگهی مزایده خودرو پرونده کلاسه 140101799

به موجب پرونده اجرائي كلاسه فوق موضوع وصول اصل طلب تعداد 117 سکه طلای تمام بهار آزادی تعداد يك دستگاه اتومبيل سواری پژو 206 اس دی آریان مورد بازداشتی به شماره انتظامي (ایران38-769و82 کاربري ون مدل 1389 شمسی به رنگ سفید بشماره موتور 13388018734 و شماره شاسي naap41fd3aj277301نوع سوخت بنزین و دو محور و تعداد چهار چرخ ،چهار سیلندر  بدهکار پرونده اجرائی کلاسه فوق كه برابر نامه شماره 88005188 مورخ 1402/11/17از طریق این اداره توقيف گردیده است .

بدنه دارای زدگی و خط و خش روی درب ها آثار فرو رفتگی به اندازه نوک انگشت مشاهده شده درب موتور آثار صافکاری و رنگ آمیزی بوده تودوزی صندلی ها و تجهیزات در حد مدل بوده موتور روشن نشد و فاقد سوییچ بوده که با در نظر گرفتن مدل و استهلاک به مبلغ 3/000/000/000ريال ارزيابي شده، از ساعت 9 الي 12 در روز سه شنبه مورخ 1402/12/01 در اداره ثبت اسناد و املاک شهریار واحد اجرا واقع در شهرک اداری شهریار از طريق مزايده به فروش مي رسد. مزایده از مبلغ فوق شروع و به بالاترین قیمت که خریدار داشته باشد فروخته خواهد شد.

باستناد ماده 136 اصلاحی آئین نامه اجرای اسناد رسمی شرکت درجلسه مزایده منوط به پرداخت 10 درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت و حضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است. لذا خریدار و یا خریداران می بایست تا قبل از شروع وقت مزایده اصل فیش واریزی مبلغ ودیعه ده درصد بنام خود تحت شناسه اعلامی را به همراه کپی کارت ملی و درخواست کتبی خود به واحد اجرا تسلیم وثبت نمایند. برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد دراین صورت عملیات فروش ازدرجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید می گردد. ضمنا بدهی های مربوطه بعهده برنده مزایده است . این آگهی پس از تایید نهائی فرایند مزایده و ارسال اگهی درسایت اگهی های سازمان ثبت قرارخواهد گرفت و به منزله انتشار آگهی درروزنامه کثیرالانتشار محلی است. ریاست اداره ثبت اسناد و املاک شهریار – مهدی ناصری


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/21
قیمت: 300/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/21
تاریخ پایان مزایده: 1402/12/1
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.