مزایده خودرو

مزایده خودرو پژو آردی رنگ: سبز یشمی مدل: 1383

کد مزایده : 96627
متن مزایده

به موجب پرونده اجرائي كلاسه فوق يكدستگاه خودرو سواری آردی سبزرنگ به شماره انتظامی 67 ایران 935 ن 92 متوقف می باشد و خودروفوق طبق نظر كارشناس رسمي دادگستری به مبلغ720/000/000 ریال (هفتاد ودو ميليون تومان ) ارزيابي شده، و از طريق مزايده به فروش مي رسد وبرابر گزارش کارشناس رسمی نوع خودرو:سواری سیستم پژو ،تیپ: 1600آر.دی مدل: 1383رنگ :سبز-یشمی تعدادسیلندر: 4 تعداد محور:2 تعداد چرخ : 4 ،نوع سوخت : بنزین (به صورت دستی وغیر استاندارد گاز سوز شده است ) ظرفیت 5 نفر شماره موتور:11783043736وشماره شاسی: 83144048 وضعیت خودرو در زمان بازدید به شرح 1-اطاق مناسب است 2- موتور وگیریبکس مناسب است 3- لاستیک ها حدود 65% بازدهیدارد4- لوازم داخل اطاق سالم وچرخ زاپاس وآچار چرخ وجک در صندوق موجوداست5- بیمه نامه شخص ثالث خودرو مشاهده ورویت نشدو مزايده از ساعت 9 الي 12 روز شنبه مورخ1402/12/12 از به مبلغ720/000/000 ریال (هفتاد ودو ميليون تومان )شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي نقداً فروخته مي شودوشرکت در مزایده منوط به پرداخت ده درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت وحضور خریدار یا نماینده قانونی اودرجلسه مزایده است .

برنده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش راظرف مدت 5 روز ازتاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید ودرصورتیکه ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده وبه حساب خزانه واریز خواهد شد . لازم به ذكر است پرداخت بدهي هاي مربوط به مورد مزايده و نيز بدهي هاي مالياتي و عوارض شهرداري و غيره تا تاريخ مزايده اعم از اينكه رقم قطعي آن معلوم شده يا نشده باشد به عهده برنده مزايده است و نيز در صورت وجود مازاد، وجوه پرداختي بابت هزينه هاي فوق از محل مازاد به برنده مزايده مسترد خواهد شد و نيم عشر و حق مزايده نقداً وصول مي گردد ضمناً چنانچه روز مزايده تعطيل رسمي گردد، مزايده روز اداري بعد از تعطيلي در همان ساعت و مكان مقرر برگزار خواهد شد.این آگهی دریک نوبت درتاریخ1402/11/28 در روزنامه نسل فردا درج و منتشر می گردد .


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/22
قیمت: 72/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/22
تاریخ پایان مزایده: 1402/12/12
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.