مزایده خودرو

مزایده خودرو: پراید جی تی ایکس – رنگ: سورمه ای مدل: 1383

کد مزایده : 96630
متن مزایده

سواری پراید جی تی ایکس به شماره پلاک انتظامی 619 س 41 ایران 99 به رنگ سورمه ای تیره مدل 1383 به شماره شاسی S1412283394638 و به شماره موتور M13/1014650 به علت توقف طولانی لایه ای از گرد وخاک داخل اتاق وبدنه وداخل محفظه موتور را پوشانده است . باطری ندارد وقالپاق سر سیلندر بازشده وموجود نیست بدنه راست آثار برخورد مالشی داردبدنه چپ نیز آثار برخورد مالشی دارد . گلگیر جلو چپ آثارتصادف دارد و تاب برداشته است .پوسته سقف تاب برداشته است . سپرجلو وعقب شکسته است بعلت نداشتن باطری آزمایش فنی ازموتور مقدور نگردید. لاستیکها با 60 درصد آج است .

قیمت پایه کارشناسی برای مزایده مبلغ 60 میلیون تومان ارزیابی گردیده و ارزیابی قطعیت یافته و در مورخ 1402/12/08و از ساعت 9 صبح الي 12 ظهر از طريق مزايده به فروش مي رسد. مزايده از مبلغ 60 میلیون تومان شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي نقداً فروخته مي شود.شرکت در جلسه مزایده برای عموم اشخاص آزاد است . شرکت در جلسه مزایده منوط به پرداخت 10 درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت و پس از اخذ شناسه واریز اعلامی و حضور خریدار و یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است . لذا خریدار و یا خریداران می بایست تا 72 ساعت قبل از شروع وقت مزایده اصل فیش واریزی مبلغ ودیعه 10 درصد به نام خود و تحت شناسه اعلامی را به همراه درخواست کتبی خود به واحد اجرا تسلیم نمایند .( بستانکار در صورت تمایل به رقابت با خریداران احتمالی می بایست فیش واریزی مبلغ ده درصد مذکوربه نام خود را تا 24 ساعت قبل از شروع به همراه درخواست کتبی خود به واحد اجرا تسلیم نماید .)

ضمناً برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند ، مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد . در این صورت عملیات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید می گردد. ضمناً كليه هزينه هاي قانوني به عهده برنده مزايده است و نيم عشر و حق مزايده نقداً وصول خواهد شد .تنظیم سند انتقال موکول به ارائه مفاصاحساب های ادارای و شهرداری و … خواهد بود . تاریخ انتشار در سایت سازمان ثبت اسناد واملاک 1402/11/21 این آگهی پس از تائید نهائی فرآیند مزایده در سایت آگهی های سازمان ثبت قرار خواهد گرفت و به منزله انتشار آگهی در روزنامه کثیر الانتشار محلی است . رئیس اداره ثبت اسناد واملاک شهرری سید مهدی لامعی

 


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/22
قیمت: 60/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/22
تاریخ پایان مزایده: 1402/12/08
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.