مزایده خودرو

مزایده خودرو در استان خراسان رضوی

کد مزایده : 96647
متن مزایده

((آگهی مزایده اموال منقول))

تقاضای بستانکار خودرو به ش. انتظامي 42 ايران 891 ي 36 با مشخصات ارائه شده توسط کارشناس به شرح ذيل :اطاق اسیب دیده – داشبورد مستعمل – صندلی و تودوزی مستعمل- موتور اماده به کار – گیربکس اماده به کار – تایر ها : لاستیک جلو 40 درصد فرسوده و عقب 30 درصد فرسوده – سیستم تعلیق اماده به کار – نقایص ظاهری: گلگیر عقب سمت چپ خوردگی دارد، سپر عقب سمت چپ شکستگی دارد ، درب عقب سمت چپ، درب جلو سمت چپ گلگیر جلو سمت چپ اثار ضربه و خسارت دارد، اینه بغل شکستگی دارد .

در قبال قسمتی از طلب بستانکار و هزینه های اجرایی بازداشت باشد و طبق نظریه کارشناس مورخ 1402/08/16 به مبلغ 1/740/000/000 ریال ارزيابي گردیده است.لذا با توجه به قطعیت ارزیابی مزایده خودروي فوق از ساعت 9 الي 12 روز دوشنبه مورخه سي ام بهمن ماه چهارصد و دو درشعبه اجرای اداره ثبت اسنادواملاک تربت حیدریه واقع در خیابان شهید سلیمانی30 از طريق مزايده به فروش مي رسد. مزايده از مبالغ یاد شده شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي نقداً فروخته مي شود. برابر ماده 136 آیین نامه اجرای مفاداسنادرسمی لازم الاجرا شرکت در جلسه مزایده منوط به پرداخت ده درصد مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت میباشد .و كليه هزينه هاي قانوني و احتمالی به عهده برنده مزايده است و نيم عشر و حق مزايده نقداً وصول خواهد شد.

تاریخ انتشار:1402/11/18

سید امین موسوی -رئیس اداره ثبت اسناد و املاک تربت حیدریه

 

 


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/22
قیمت: 174/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/22
تاریخ پایان مزایده: 1402/11/30
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.