مزایده خودرو

مزایده خودرو تیبا 2 رنگ سفید

کد مزایده : 96666
استان:
متن مزایده

به موجب پرونده اجرائي كلاسه 140201412 يك دستگاه سواری تیبا 2 – به شماره انتظامی ایران 82 – 263 ج 11 طبق نظر كارشناس رسمي به مبلغ 2/350/000/000 ريال ( دو میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال ) ارزيابي شده مشخصات اتومبیل : سواری تیبا 2 مدل : 1397 شماره موتور : 85550983… شماره شاسی: 1143625 وضعیت آج لاستیک : سالم دارای آج 55% رنگ: سفید وضعیت موتور و ظاهری خودرو : بدنه، شیشه ها آینه ها سالم ، فقط کمی خط و خش جزئی و آینه بغل سمت چپ با پیچ بسته و گلگیر جلو سمت چپ هم کمی فرورفتگی جزئی داشته است.

مزایده از ساعت 9 الي 12 روز پنجشنبه مورخ 17 / 12 / 1402 ( هفده اسفند هزار و چهارصد و دو ) در اجرای ثبت اسناد بابل از طريق مزايده به فروش مي رسد. مزايده از مبلغ پایه 2/350/000/000 ریال( دو میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال ) شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي نقداً فروخته مي شود .ضمنا یادآور می شود شرکت در مزایده منوط به واریز ده درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد.

( که میبایست حداقل 24 ساعت قبل از برگزاری مزایده واریز تا تائید فیش واریزی توسط حسابداری اداره امکان پذیر گردد ) می باشد. شایان ذکر است در صورت عدم برنده شدن شخص شرکت کننده در مزایده ، استرداد مبلغ سپرده واریزی به علت رعایت تشریفات اداری و قانونی زمانبر خواهد بود و برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده واریز نماید. و در صورتی که ظرف مهلت مقرر ، مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند ، مبلغ اولیه واریزی قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد كليه هزينه هاي قانوني به عهده برنده مزايده است و نيم عشر و حق مزايده نقداً وصول خواهد شد


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/23
قیمت: 235/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/23
تاریخ پایان مزایده: 1402/12/17
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.