مزایده خودرو

مزایده دستگاه خودرو هوندا به رنگ سفید مدل 1994

کد مزایده : 96607
متن مزایده

به موجب پرونده اجرایی کلاسه فوق ششدانگ مشخصات خودرو كشور سازنده ژاپن شركت سازنده هوندا كاربري سواري زير كاربري سواري سيستم هوندا تيپ آکورد شماره شاسي 005243 شماره موتور 1003527 نوع رنگ روغني رنگ اصلي سفيد رنگ فرعي سفيد VIN JPFA941V07R005243 ، بنزين سوز و 4 سيلندر به محور 4 چرخ ، سال توليد 1994 به شماره انتظامي ايران 44 – 793 د 98 که درقبال بدهی وی بازداشت و متوقف شده است طبق نظریه کارشناس رسمی دادگستری مورخه 1402/03/08 قابلیت شماره گذاری و اصالت دارد بیمه بدنه ندارد . که خودرو مذکور به دليل توقف طولاني با موتور خاموش مورد بررسي و ارزيابي و واحد کيلومتر ثابت و کيلومتر پيمايش عدد 175691 را نشان ميداد ، آج لاستيک ها حدود 50 % ، تودوزي بازسازي و مرتب شده است ،

سپر هاي جلو و عقب و درب عقب راست آثار تصادف دارد ، پنل راديو پخش در محفظه بين دو صندلي جلو مشاهده شد ، در صورت سالم بودن موتور ، گيربکس و ديفرانسيل و دارا بودن بيمه نامه شخص ثالث ، به مبلغ 6/500/000/000 ريال ارزیابی شده و از ساعت 9 الی 12 روز دوشنبه مورخ 1402/12/07 ازطریق مزایده به فروش می رسد . مزايده ازمبلغ 6/500/000/000 ريال شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي فروخته خواهد شد. مزایده حضوری است و شرکت در جلسه مزایده برای عموم آزاد و منوط به پرداخت 10(ده) درصد از مبلغ پايه کارشناسي به حساب سپرده ثبت و تحت شناسه واريز اعلامي و حضور خريدار يا نماينده قانوني او در جلسه مزايده است. لذا بستانکار در صورت تمایل به رقابت و خريدار و يا خريداران می بایست اصل فيش واريزي مبلغ وديعه ده درصد به نام خود را48 ساعت قبل از شروع مزایده به همراه درخواست کتبي به واحد اجرا تسليم و ثبت نمايند.

ضمناً برنده مزايده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاريخ مزايده به حساب صندوق ثبت توديع نمايد و در صورتي که ظرف مهلت مقرر، مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واريز نکند ، مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واريز خواهد شد. در اين صورت عمليات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزايده تجديد ميگردد و هزینه های قانونی برابر مقررات وصول خواهد شد. این آگهی پس از تایید نهائی فرآیند مزایده و ارسال آگهی در سایت آگهی های سازمان ثبت قرار خواهد گرفت و به منزله انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار محلی است.


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/22
قیمت: 650/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/22
تاریخ پایان مزایده: 1402/12/07
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.