مزایده خودرو

مزاده موتورسیکلت سال 94

کد مزایده : 96608
متن مزایده

آگهی مزایده مال منقول پرونده اجرایی به شماره بایگانی 140009207(موتورسيکلت)

 

به موجب پرونده اجرائی شماره بایگانی فوق ششدانگ یکدستگاه موتورسیکیلت کارخانه سيکلت سازان آسيا تيپ cs170 برنگ مشکي بشماره موتور 0169NID501177 سال توليد 94 به شماره انتظامي 142- 57984 متوقف مي باشد و حسب اعلام بدهکار؛موتور سیکیلت فوق فاقد بیمه می باشد . و طبق نظر مورخ 1402/09/01کارشناس رسمی دادگستری، خودروی فوق قابلیت شماره گذاری و اصالت دارد و نقض ماده 30 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ندارد-بيمه بدنه ندارد ودرصد استهلاک لاستيکها 40 درصد ميباشد و موتور مذکور به مبلغ 140/000/000ارزیابی شده و در روز دوشنبه مورخ 1402/12/07 از ساعت 9 الی 12 درمحل در محل اداره پنجم اجرای اسناد رسمی واقع در تهران ، خیابان قائم مقام فراهانی پایین تر از بهشتی کوچه میرزا حسنی پلاک 3 از طریق مزایده به فروش می رسد و مزایده از 140/000/000ريال شروع و به بالاترين قيمت پيشنهادي فروخته خواهد شد. مزایده حضوری است و شرکت در جلسه مزایده برای عموم آزاد و منوط به پرداخت 10 درصد (ده درصد) از مبلغ پايه کارشناسي به حساب سپرده ثبت و تحت شناسه واريز اعلامي و حضور خريدار يا نماينده قانوني او در جلسه مزايده است.

لذا بستانکار و خريدار يا خريداران در صورت تمایل به شرکت در جلسه مزایده، مي بايست ظرف 48ساعت قبل از شروع وقت مزايده اصل فيش واريزي مبلغ وديعه ده درصد به نام خود را به همراه درخواست کتبي به واحد اجرا تسليم و ثبت نمايند. ضمناً برنده مزايده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاريخ مزايده به حساب صندوق ثبت توديع نمايد و در صورتي که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واريز نکند، مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واريز خواهد شد. در اين صورت عمليات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزايده تجديد مي گردد. این آگهی پس از تایید نهائی فرآیند مزایده و ارسال آگهی در سایت آگهی های سازمان ثبت قرار خواهد گرفت و به منزله انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار محلی است.

 

تاریخ انتشار در سایت آگهی های سازمان ثبت: 1402/11/21

رییس اداره پنجم اجرای اسناد رسمی تهران-محمدی

 


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/22
قیمت: 4/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/22
تاریخ پایان مزایده: 1402/12/07
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.