مزایده خودرو

مزایده خودرو پراید – مدل 1387

کد مزایده : 96657
متن مزایده

به موجب پرونده اجرایی کلاسه فوق ششدانگ یک دستگاه خودرو سواري سيستم : پرايد تيپ : جي ال ايكس آي – كاربري : سواري مدل : 1387 رنگ : سفيد-سفيد-روغني شماره شاسي : S1412287798433 شماره موتور : 2501929 شماره اتاق : — نوع سوخت : بنزين – گاز (دوگانه سوز) CNG تعداد محور : 2 ظرفيت : جمعا 4 نفر تعداد چرخ : 4 تعداد سيلندر : 4 به شماره انتظامی ایران 79 – 362 د 17 در قبال قسمتی از بدهی وی در پرونده کلاسه 140101331 بازداشت بوده و متوقف شده است .

طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری توصیف اجمالی خودروی بازداشتی عبارت است از اینکه: هر سه ارکان سواری شامل اتاق، سیلندر(موتور) و شاسی فابریک بوده و با اسناد مربوطه مطابقت دارند. دستگاه انتقال نیرو شامل گیربکس ، دیفرانسیل ، محورها الی سر چرخ ها آماده به کار می باشند. وضعیت ظاهری اتاق و داخل وسیله نسبتا خوبند. وضعیت لاستیک ها در جلو و عقب دارای چهل و پنج درصد آج و کارائی می باشند.

باطری در اثر توقف از کار افتاده و نیاز به تعویض دارد و به مبلغ 1/320/000/000 ريال (یک میلیارد و سیصد و بیست میلیون ریال) ارزیابی شده است و در جلسه مزایده ای که در روز یکشنبه مورخ 1402/11/29 از ساعت 9 الی 12 ظهر برگزار می گردد، بفروش می رسد.

بستانکار نیز درصورت تمایل به رقابت با خریدار یا خریداران می بایست ده درصد از مبلغ پایه مزایده را به شماره حساب سپرده ثبت واریز نماید. برنده مزایده مکلف است ما به التفاوت مبلغ فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید ودر صورتی که ظرف مهلت مقرر مانده فروش را به حساب سپرده واریز نکند، مبلغ قابل استرداد نبوده به حساب خزانه واریز خواهد شد. این آگهی پس از تایید نهایی فرآیند مزایده و ارسال آگهی در سایت آگهی های سازمان ثبت قرار خواهد گرفت و به منزله انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار محلی است.ضمناً برابر ماده 39 مکرر آئین نامه اجرا در کلیه پرونده های اجرایی که مال مورد مزایده به بستانکار واگذار میشود بدهکار میتواند ظرف دو ماه از تاریخ مزایده حسب مورد اقدام به پرداخت بدهی خود نماید، این زمان برای واحدی تولیدی تا قبل از تنظیم و امضا سند انتقال اجرایی اموال یا تحویل مال منقول است .


برای مشاهده آدرس و اطلاعات شرکت در مزایده، اشتراک تهیه نمایید.

آدرس برگذاری مزایده : نمایش آدرس و جزئیات
تاریخ برگذاری مزایده: 1402/11/14
قیمت: 132/000/000 تومان
تاریخ شروع مزایده: 1402/11/14
تاریخ پایان مزایده: 1402/11/29
آدرس محل برگذاری مزایده
پس از خرید اشتراک نام و محل برگذاری مزایده نمایش داده می شود .
خرید اشتراک و مشاهده جزئیات مزایده
پاسخ به سوالت متداول درباره مزایده ها

چطور از آدرس محل مزایده مطلع شوم؟

با خرید اشتراک در این سایت، آدرس مزایدات خودرو برای شما به نمایش گذشته می شود و میتوانید در زمان اعلام شده به آدرس برگزاری مزایده جهت بازدید و ثبت نام خودرو مراجعه نمایید.

در این سایت با خرید اشتراک، به تمام مزایدات کشور که در این سایت قرار میگیرد دسترسی پیدا خواهید کرد.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

با تهیه اشتراک می توانید اطلاعات آدرس و تاریخ مزایدات تمام استان ها را مشاهده کنید و در مزایده خودرویی که مدنظرتون هست شرکت نمایید. همچنین این سایت به صورت روزانه و هفتگی با آگهی های جدید کشور بروز می شود و شما تا زمان اشتراک خود به آگهی های جدید دسترسی خواهید داشت.

همچنین در این سایت طبق دسته بندی استان ها آگهی ها قرار میگیرد و می توانید تنها مزایدات خودرو استان مدنظر خود را چک کنید.

دلیل ارزانی خودرو ها در مزایده چیست؟

طبق قانون خودرو هایی که به مزایده گذاشته میشود باید از طرف دولت کارشناسی شود و این کارشناسی منطقی و صحیح میباشد و با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد. در واقع شما در مزایده اگر برنده شوید می توانید یک خودرو کارشناسی شده را به قیمت مناسب همان خودرو خریداری کنید.